Mamy załatwiony nocleg w kwaterze

W firmie często organizowane są szkolenia dla pracowników i jest to zawsze związane z wyjazdem na weekend. To miał być mój pierwszy wyjazd i byłam dość podekscytowana. Już nie mogłam się doczekać a Olka miała również jechać razem ze mną.

W Karpaczu wszystkie kwatery w weekend były zarezerwowane

noclegi w kwaterach w KarpaczuOd kadrowej dowiedziałam się, że firma zawsze rezerwuje noclegi w kwaterach w Karpaczu, gdzie są przeprowadzane szkolenia przez firmę zewnętrzną. Mamy tam pojechać w piątek rano i wrócić w niedzielę. Za ten czas firma wypłaci nam wynagrodzenie i nie przeszkadza mi, że jadę tam na weekend. Przejrzałam przy okazji w internecie jakie są noclegi w kwaterach w Karpaczu i przyznam, że jestem pod wrażeniem. Jest tam dość komfortowo i niektóre ośrodki wypożyczają sprzęt za darmo. Szkolenie ma trwać pięć godzin dziennie a reszta czasu jest dla nas. Możemy ją wykorzystać w dowolny sposób. Olka przyjechała po mnie służbowym samochodem i pojechałyśmy. Na miejscu od razu udałyśmy się do recepcji i otrzymałyśmy klucze do swoich pokoi. Chyba zarezerwowane były wszystkie noclegi w kwaterach w Karpaczu, ponieważ było tam bardzo dużo ludzi. Wiedziałam, że część poznamy na szkoleniu co mi bardzo odpowiadało. Lubię nawiązywać nowe znajomości. Pokój bardzo mi się podobał. Miałam własną łazienkę i dostęp do ciepłej wody. Wiedziałam, że firma rezerwuje komfortowe noclegi w kwaterach w Karpaczu ale aż takich wygód to się nie spodziewałam. Olce również się bardzo spodobało w tym ośrodku. Czas szybko nam zleciał.

Szkolenie było fajne, ale najbardziej podobało nam się to, co robiłyśmy w czasie wolnym. W restauracji jedzenie było pyszne i mogliśmy jeść do woli. W sobotę była zorganizowana impreza dla wszystkich i bawiłyśmy się na prawdę świetnie. Fajnie było.